Размер шрифта
A- A+
Межбуквенное растояние
Цвет сайта
A A A A
Изоображения
Дополнительно

Состав экзаменационной комиссии

Склад экзаменацыйных камісій

для прыему выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2020/2021вучэбным годдзе

 

Дата

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфікацыйная катэгорыя

2 чэрвеня

руская мова

старшыня

Ігнатовіч Н.М.

намеснік дырэктара

матэматыка, фізіка

першая

члены камісіі:

Кінішэнка К.В.

настаўнік

рамана- германская філалогія

без катэгорыі

Клімянкова А.Л.

настаўнік

беларуская мова і літаратура, руская мова і літаратура

першая

4 чэрвеня

беларуская мова

 

старшыня

Ігнатовіч Н.М.

намеснік дырэктара

матэматыка, фізіка

першая

члены камісіі:

Тарасаў А.В.

настаўнік

беларускаямоваі літаратура

першая

Клімянкова А.Л.

настаўнік

беларускаямоваі літаратура, руская мова і літаратура

першая

8 чэрвеня

матэматыка

старшыня

Сталярова М.С.

настаўнік

матэматыка. фізіка

першая

члены камісіі:

Ігнатовіч Н.М.

настаўнік

матэматыка, фізіка

першая

Ханажэнка І.Э.

настаўнік

фізіка, матэматыка

другая

 

                                                                                                            

                                                                                                                   

Склад экзаменацыйных камісій

для прыему выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на Ш ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2020/2021 вучэбным годдзе

Дата

Вучэбныпрадмет

Склад экзамеацыйнай

камісіі

Пасада

Спецыаяльнасць

Кваліфікацыйная катэгорыя

1 чэрвеня

англійскаямова

старшыня

Сёмкін   А.У.

дырэктар

гісторыя

другая

члены камісіі:

Краўцова А.П.

настаўнік

рамана- германская філалогія

без катэгорыі

Кінішэнка К.В.

настаўнік

рамана- германская філалогія

без катэгорыі

Саўчанка С.А.

настаўнік

англійская мова

першая

3 чэрвеня

 

матэматыка

 

старшыня

Ігнатовіч Н.М.

намеснік дырэктара

матэматыка, фізіка

першая

члены камісіі:

Сталярова М.С.

настаўнік

матэматыка, фізіка

першая

Ханажэнка І.Э.

настаўнік

фізіка, матэматыка

другая

Грабоўская Ю.В

настаўнік

біялогія, хімія

без катэгорыі

7 чэрвеня

беларуская мова

старшыня

Ігнатовіч Н.М.

намеснік дырэктара

матэматыка, фізіка

першая

члены камісіі:

Клімянкова А.Л.

настаўнік

беларускаямоваі літаратура, руская мова і літаратура

першая

Тарасаў А.В.

настаўнік

беларускаямоваі літаратура,

першая

Кочатава А.С.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

9чэрвеня

гісторыя Беларусі

старшыня

Ігнатовіч Н.М.

намеснік дырэктара

матэматыка, фізіка

першая

члены камісіі:

Рыбакоў І.В.

настаўнік

гісторыя

першая

Яфрэменка А.В.

настаўнік

гісторыя

першая

Жарыкаў Дз.С.

настаўнік

гісторыя

першая

 

 

Разделы сайта